Philips Saeco CA6700/98

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1963949/philips-saeco-ca6700-98.jpg

    0

Vratný zálohovaný obal: Počet ks v balení (ks): 1 Typ: pro espresso, kávovar * Odvápňovací přípravek pro espresovače Saeco, omezuje usazování vodního kamene * Balení: 1 láhev 250 ml * DESCALER: roztok proti vodnímu kameni pro čištění pumpy a varné jednotky

Recenze Philips Saeco CA6700/98

Petr K. Nakoupil jsem opakovaně. Na luxusnější kávovary doporučuji. Použití octů a podobných věcí může nepříjemně ovlivnit součástky přístroje. Po použití tohoto odvápňovače hned další káva chutná skvěle a přístroj nezapáchá po octu.

Zuzka Napsala jsem si návod pro odvápnění kávovaru Saeco Taela Giro - ten s režimem pro odvápnění (pod kapičkou je ještě jedno tlačítko), tak se tu o něj podělím: 1. Vylít celou nádobku přípravku Philips Saeco CA6700/98 do zásobníku na vodu. 2. Dolít studenou vodou. 3. Stisknout a podržet tlačítko pro odvápnění (pod kapičkou pro horkou vodu vpravo). 4. Dát pod parní hadici dostatečně velkou nádobu. 5. Otočit kolečko nahoře úplně doprava. 6. Kávovar automaticky v pravidelných intervalech nechá protéct odvápňovací roztok. 7. Po skončení otočit kolečkem zpět a naplnit zásobník na vodu čistou vodou. 8. Stisknout kapičku vpravo pro aktivaci horké vody. 9. Nechat protéct celý zásobník pro pročištění otočením kolečka nahoře úplně doprava. 10. Po protečení vrátit kolečko zpět.

pavel splnil svuj ucel Vysoka cena

+ Přidat hodnocení