KITCHENAID 5KSM150

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1315549/kitchenaid-5ksm150.jpg

    0
  • https://www.spotrebice-whirlpool.cz/products/0/12/1215/1215_1.jpg

  • https://www.pros3.to/fotky29785/fotos/_vyr_4982Kuchysky-robot-Artisan-ostruzinova---KitchenAid.jpg

  • https://www.kuchynskenoze-nadobi.cz/fotky14053/fotos/_f_49815KSM150PSETG.jpg

  • https://www.kuchynskenoze-nadobi.cz/fotky14053/fotos/_f_4964Kuchynsky-robot-Artisan-fuchsiova---KitchenAid.jpg

Vyjádřením osobnosti každého kuchaře je vytvoření smyslného kulinářského zážitku, který zasahuje všechny smysly, včetně našeho zraku. KitchenAid vnímá své roboty jako kreativní prodloužení rukou kuchaře a díky tomu, že poskytují optimální kontrolu na profe

Recenze KITCHENAID 5KSM150

haryk007 - design - libovolna barva - planetarni michani - tizsi chod - cena, ale predpokladam ze kupuji kvalitu odpovidajici cene - celkem drahe prislusenstvi - skoda, ze nemuze byt na tomto pristroji vice nastavcu, treba i jako food processor, jako to maji jine vyrobky, na druhou stranu chapu politiku firmy

Meche Robustní výrobek Krásný design Je to můj první kuchyňský robot, takže nemám srovnání, ale zatím vše v pohodě zvládnul, ani se nezahřál. Od značky Kitchenaid máme i jiné výrobky a jsme moc spokojeni. V kuchyni se nádherně vyjímá, i když je pravda, že v menších kuchyních by mohl být problém jej umístit.

alfík výborné zpracování,intuitivní ovládání,skvělé výsledky nic takového jsem nenašla

Mirka Je celokovový, pevný, drží stabilitu, ušlehá šlehačku, uhněte těsto, na stěnách ani na dně nezůstávají zbytky. Po půlročním hledání na českém trhu mezi snad všemi dostupnými značkami a shlédnutí videí, to byla jediná a jasná volba. Absence některých příslušenství a samozřejmě cena.

Eva Lacinová Robot je tichý,stabilní a na svou velikost velice výkonný.Vzhledově užasný.Jsem absolutně spokojená. Žádné negativní poznatky.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 88 %

(35 recenzí)
  • Robot je tichý,stabilní a na svou velikost velice výkonný.Vzhledově užasný.Jsem absolutně spokojená.

  • výborné zpracování,intuitivní ovládání,skvělé výsledky

  • Robustní výrobek