Catler TM 8010

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1646168/catler-tm-8010.jpg

    0

* Duran Schott skleněná konvice <ul><li>Otočná základna 360°</li> <li>Nastavení různých teplot</li> <li>Funkce Keep Warm pro udržení nastavené teploty po dobu až 1 hodiny</li> <li>Funkce Auto Start pro automatické zapnutí konvice v přednastaveném čase</li>

Recenze Catler TM 8010

David Pro milovníky čaje jako jsem já, je to opravdu ušetření času a zpříjemnění přípravy kvalitních čajů, které mají svoje pravidla pro přípravu.

Miron Kotulic Konvice nema konkurenta na trhu. Děla to co se očekava od automaticke konvice na čaj. Rano po probuzeni piju perfektni čaj. Je mi 69 let ale nemam žaden problem z obsluhovanim. Mam starši model konvice od stejne firmy ale porovnavat nelze.Je to o Mercedesu a Trabantu. Obsluha v e schopu v Praze bez chyb. Předvedla vše o co jsem požadal. Doporučuji!!! Doporučuji. Zatim jsem nenašel nic. Snad ,že je trochu těžši.

Jiří Nováček Konvice je výborný pomocník. Možnost načasovat si přípravu čaje na ráno před odchodem do práce ušetří plno času: nemusíte čekat až se voda převaří, vyluhuje se čaj, pak zase až zchladne - vstanete k hotovému. Konvice umožňuje více režimů vyluhování: strong, medium, ... více druhů čaje: černý, zelený, bylinkový, ... podle toho přednastaví teplotu vody. Samozřejmě zvládne i klasický ohřev vody a také lze nastavit udržování teploty. Aktuální teplotu a časy ukazuje na příjemně podsvíceném displeji. Přestože je tam poměrně dost ovládacích tlačítek, dá se na to celkem snadno zvyknout a brzy máte pocit, že je intuitivní. Mám pocit, že voda je rychleji ohřátá a pomaleji chladne (konvice je skleněná) než u klasické plastové. Vzhled - na lince vypadá roztomile a zároveň majestátně královsky. Rozmýšlel jsem se a porovnával dlouho, kromě ceny se mi jevila tato konvice ve všem nejlepší a dosavadní zkušenost to jen potvrzuje. Cena - ale pokud vydrží &amp;quot;věčně&amp;quot;, tak není čeho litovat. Skleněná konvice je těžší, ale zase lépe drží teplo - to je něco za něco. A samozřejmě doufám, že se nám ji nepodaří brzy o něco rozbít.

Andrea S Výborný, kvalitní, velmi propracovaný produkt. Rozhodně doporučuji

Cajomil jednoduse genialni :)

+ Přidat hodnocení