Bosch MUM4880

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1574292/bosch-mum4880.jpg

    0
  • https://img.kasa.cz/k-foto/800/1/1/5/product_3318511.jpg

3D MODEL Ukázka modelu ve 3D zobrazení <ul><li>600-Watt-Motor </li> <li>"Multi-motion-drive" - dynamický planetární pohon </li> <li>nerezová míchací mísa pro 1 kg mouky + přísady (max. na 2,7 kg těsta) vč. víka a plnící pomůcky</li> <li>interaktivní DVD s

Recenze Bosch MUM4880

Lenka byl to darek k narozeninam pro moji matku, a je s nim velmi spokojena. Bohuzel chybi navod v cestine, coz trochu komplikuje pouziti jednotlivych dilu - obrazky nejsou vzdy jasne

Jarka Výrobek předčil očekávání. V porovnání s původním robotem, který jsem měla12 let je skvělý. Strouhání je prakticky bez odpadu. Vyzkoušeno na jablkách, kořenové zelenině, bramborách, zelí salámu i sýru. Je nás doma šest, takže se robotek pěkně zapotí, ale vše zvládá bez problémů. Využila jsem možnost dokoupit další mísu a nelituji toho. Masový strojek jsem zatím nepoužila, ale věřím, že mě také nezklame. S ukládáním kabelu byl trochu problém. Někdy šel zastrkat bez problémů a jindy to byl boj. Už ho pouze omotávám okolo ramene a mám klid.

Sigi Výrobek mám prozatím krátce, ale zcela splňuje mé představy. Je opatřen výkonným a přitom poměrně tichým motorem. Planetový systém míchání je bez chyby, zvládne bez problémů sníh z bílků, i když pravda za poněkud delší dobu než ruční šlehač, ale to je zřejmě dáno počtem otáček. Krouhání brambor na bramborák, jablek na štrůdl - vše OK. Velice snadná manipulace i údržba.

motoguzzi Jsme spokojeni s velikostí, praktičností, vzhledem a výkonem. Dokoupili jsme ještě jednu plastovou mísu za tři stovky, aby se nemuselo během přípravy odmývat nádobí a už to nemá ani chybičku! Všechno lepší, šlehačka, sníh i těsto. Doporučujeme! Žádný zápor jsme nenašli.

Vlasta Spokojenost se zpracováním, funkcemi a příslušenstvím. Zatím funguje bezvadně a značku Bosch můžu doporučit. Dávejte si pozor při osazování naplněné mísy(např. těstem), při nesprávné poloze je možnost odlomení plastového držáku mísy.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Bosch MUM4880

Filtrovat:

Pobočky: Skorkovská, Praha 9 • V Oblouku, Čestlice • Heršpická 6, Brno • Sjízdná, Ostrava • Vrchlického, Týniště nad Orlicí • Průmyslová, Planá nad Lužnicí

Na trhu od roku: 1999

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 841 800 800

Email pro objednávky: obchod@kasa.cz

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 88 %

(21 recenzí)
  • Výrobek předčil očekávání. V porovnání s původním robotem, který jsem měla12 let je skvělý. Strouhání je prakticky bez odpadu. Vyzkoušeno na jablkách, kořenové zelenině, bramborách, zelí salámu i sýru. Je nás doma šest, takže se robotek pěkně zapotí, ale vše zvládá bez problémů. Využila jsem možnost dokoupit další mísu a nelituji toho. Masový strojek jsem zatím nepoužila, ale věřím, že mě také nezklame.

  • Výrobek mám prozatím krátce, ale zcela splňuje mé představy. Je opatřen výkonným a přitom poměrně tichým motorem. Planetový systém míchání je bez chyby, zvládne bez problémů sníh z bílků, i když pravda za poněkud delší dobu než ruční šlehač, ale to je zřejmě dáno počtem otáček. Krouhání brambor na bramborák, jablek na štrůdl - vše OK. Velice snadná manipulace i údržba.

  • Jsme spokojeni s velikostí, praktičností, vzhledem a výkonem. Dokoupili jsme ještě jednu plastovou mísu za tři stovky, aby se nemuselo během přípravy odmývat nádobí a už to nemá ani chybičku! Všechno lepší, šlehačka, sníh i těsto. Doporučujeme!