Philips HD9384

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2289022/philips-hd9384.jpg

    0

Spěcháte ráno, ale přesto si chcete vychutnat šálek dobré kávy či čaje? Nyní můžete! S rychlovarnou konvicí Philips HD9384. Topné tělísko přivede vodu k varu, než se stihnete obléct. Díky nastavení 5 různých stupňů můžete vodu ohřát přesně podle vašich tužeb a potřeb. A pokud jde o to odhadnout, kolik vody uvařit, ani to není problém- odměrka na konvici vám ukáže přesně kolik. Takže si ráno před odchodem budete moci vychutnat perfektní dávku profesionálně připraveného horkého nápoje.

Recenze Philips HD9384

Veronika Konvice je perfektní, dobře se drží, nepálí, je celkem rychlá, stiskem tlačítka se otevře víčko, dobře se do ní nalévá voda, není těžká, přes průhled na obou stranách je velmi dobře vidět, kolik tam liju vody, lze vařit i malé množství vody, člověk tam nemusí lít půl litru, aby konvici zapnul. Zapnutí indikuje světelná signalice, na konci konvice pípne - není to ani moc nahlas ani potichu, při dosažení stanovené teploty se konvice vypne, vyplne se i sundáním z podstavce, je tam i pojistka, která vypne var, když člověk omylem konvici zapne prázdnou. Různé nastavení teplot varu ocení zejména milovníci zeleného čaje a 40 stupňové vaření ocení rodiče malých dětí. Nejsem prodejce Philipsu, jen mi tenhle výrobek opravdu velmi vyhovuje ;) Četla jsem nějaké poznámky o šedé barvě. Je pravda, že pokud vedle konvice postavíte lesklý černý spotřebič, může vám připadat šedá. Konvice je matná. Máme doma "černý" soda streem - také matný a vypadá úplně stejně. Takže - záleží na vkusu každého jednotlivce.

R.B. Pípnutí oznámí dosažení teploty.Zvednutím konvice automaticky zhasne předvolba teploty a konvice je tak vypnutá. Barva.Na obrázku černá ve skutečnosti šedá.Ale i ta ladí v kuchyni.

hanuska se vším spokojena.........

Karina s parametry výrobku - je prostě dokonalý nic

Petr Novák Doporučuji

+ Přidat hodnocení