CATLER ES 8012

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1321371/catler-es-8012.jpg

    0

Díky tomuto luxusnímu kávovaru s integrovaným mlýnkem si můžete vychutnat výborné espresso, lahodné cappuccino či delikátní latté jako v pravé kavárně. Vybaven parní tryskou vám vytvoří bohatou a jemnou pěnu a funkce Triple-Prime zajistí perfektní extrakci kávy. Mletí kávy a její dávkování si můžete sami nastavit a díky možnosti nahřívání šálků vám káva jen tak nevychladne. Kávovar má vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 2 l a designově je velmi povedený.

Recenze CATLER ES 8012

roman - integrovaný mlýnek s volbou hrubosti mletí - pevný a dobre vypadající - kovové šasi - snadné a levné čištění oproti konkureci - cena - Práce s mlýnkem je potřeba vychytat než se dosáhne toho aby nepřesypával - Není vhodné pro ty co si nemají chuť experimentovat s kavou.

Jarry Jsem spokojen prakticky se vsim. Krasny a vzhled s kvalitnim provedenim a vybornou funkcnosti. Jedine co mi chybi je cosi na vyhazovani logru.

studnička nejlepší espresso, výborná chuť, vysoká hustá pěna - prostě boží nemá chybu

jirkahc Celkové provedení se přibližuje profesionálnímu přístroji na espreso.Umožňuje přednastavit dávkování jak umletí kávy tak i vody pro jednu nebo dvě porce. Učinil jsem dotaz u českého zastoupení fy Catler na dostupnost a cenu vodního filtru pro tento přístroj, zatím bez odezvy.

Jacek Seriosní vzhled přístroje,podrobný návod se zkrácenou verzí pro rychlé použití ,tichý chod(ve srovnání s předchozím kávovarem) ,kvalitní umletí kávových zrn,snadné čištění a především to hlavní - bezvadná chuť i vzhled připravené kávy. Rovněž našlehání mléka výborné - konečně je našlehavé a ne jen probublané. Oceňuji i možnost manuálního ovládání kávovaru či sledování barometru během procesu přípravy kávy . Asi nebudu využívat nahřívací ploténku na šálky - rychlejší to je v mikrovlnce,která u nás stojí vedle.

+ Přidat hodnocení